Клиентите говорят за нас...
Бях на юбилей във Villa Edea и преживяването беше наистина прекрасно! Храната беше изключително вкусна – всичко беше приготвено с внимание към детайла и с чудесен вкус. Персоналът страхотен – любезни, усмихнати и много добре организирани, което направи вечерта още по-приятна и спокойна за всички гости. Определено бих препоръчала мястото за всякакви поводи – атмосферата е невероятна, обслужването на високо ниво, а храната – повече от отлична. Благодаря за прекрасното изживяване!
В последния момент избрахме мястото за нашия празник. Лесна комуникация и организация с персонала. Не ми е коствало Грам излишно време организационно. Залата е просторна, чиста, украсена с вкус. Гледката е уникална. Диджеят пуска страхотна музика, изненада ни и със саксафона и балончета за децата. Всичко е направено с умисъл, вкус и изпипан всеки детайл. Храната беше вкусна, персоналът любезен, умерен и постоянно на линия. Личи си че собствениците са вкарали и част от душата си в това място. Тръгнахме с приятни емоции и при необходимост отново бихме избрали Вила Едеа за наше празненство.
Прекрасна гледка, прекрасна обстановка, вкусна храна, много добро обслужване
Невероятна гледка към града, впечатляваща атмосфера и обслужване. Беше незабравим празник!
Имах удоволствието да празнувам най-специалния ден в живота си - моята сватба, във Villa Edea. Ще го кажа така: В най-смелите си мечти и фантазии не съм си представял, че сватбата ми ще бъде толкова вълшебна и перфектно организирана! 15.03.2026 е най-прекрасният ден в живота ми, благодарение на хората, които стоят зад всичко това! Благодарим Ви, Павлин, Дени, Влади, Ники и всички останали пчелички, които направихте нашата приказка със Симона повече от невероятна! Всичко е на най-високо нивo - като гледката 😁! За пореден ден след събитието получаваме обаждания от гостите ни, които не спират със суперлативи относно вълшебното място, организацията и атмосферата. Гостите ни са направо ИЗУМЕНИ! Всичко е проектирано с МИСЪЛ! Това място трябва да е еталон за това как се прави бизнес! Спечелихте сърцата ни! Благодарим! Благодарим! Благодарим!
Още с прекрачването на прага на Villa Edea се почувствахме като у дома си и не след дълго бяхме сигурни - това е най-правилният избор за отпразнуване на нашата любов! Вълшебно място с още по-вълшебни хора! Думите не стигат да опишем възхищението си и топлината в сърцата ни! Благодарим ви - Павлин, Дени, Влади, Ники и на всички останали виновници за случването на нашия празник! Хиляди пъти благодарим за професионализма и перфектната организация до най-малкия детайл, за уважението, за жестовете на внимание и личното отношение! И в най-смелите си мечти не сме си представяли такова нещо, не сме и сънували красотата, която сътворихте за нас! Вече втори ден не можем да се отърсим от емоции - хем се радваме и смеем, хем плачем, но сълзите са от щастие! Щастие и любов запечатани в спомен за цял живот! Приказките и мечтите се сбъдват във Villa Edea! До нови срещи!
Страхотна панорама към града! Атмосферата и обслужването също бяха чудесни!
Прекрасно място с с много професионален персонал! Правят всичко, което е нужно, за да се чувстват гостите доволни! Браво!